Sortiment


U nás si můžete vybrat z nepřeberného množství LED, SMART televizorů, domácích kin, mikrosystémů, rádií, autorádií, meteostanic, mobilních telefonů, smartphonů, notebooků, tabletů a jejich příslušenství.
Z těch nejdůležitějších pomocníků do domácnosti můžete u nás vybírat ze širokého množství vysavačů, robotů, lednic, praček, mrazáků, bojlerů, myček nádobí, sporáků a spoustu dalších spotřebičů, které Vám usnadní práci.
Myslíme i na ty nejmenší a proto jsme nově zařadili do sortimentu i hračky, jako jsou autíčka a vrtulníky na dálkové ovládání, zahradní hračky – domky, houpačky a pro ty, co chtějí rozvíjet kreativitu svých ratolestí, máme kreslící podložky.
Také nezapomínáme na potřeby těch starších a proto tu na Vás čekají i herní konzole.
I hospodyňky a kuchařky si přijdou na své, díky velkému výběru domácích potřeb, hrnců, kuchyňského nářadí a všeho na co si jen vzpomenete.
V neposlední řadě nesmíme zapomínat na kutily a zahrádkáře, pro které jsou zde zahradní pomocníci, jako sekačky, pily, křovinořezy, tak i vrtačky, přímočaré pily, ale i elektroinstalační materiál a mnoho dalšího.
U nás naleznete vše, co hledáte a s Vašimi potřebami Vám mile rád pomůže náš příjemný a odborně vyškolený personál.

Těšíme se na Vás!