Služby


Protože máme zájem o spokojenost a pohodlí každého zákazníka, nabízíme kvalitní služby, které Vám zpříjemní nákup a nebudete se muset o nic starat.

Odvoz až do domu
Každý spotřebič odvezeme až k Vám domů a umístíme jej na požadované místo ve Vašem bytě. Tato služba se netýká jen velkých spotřebičů, ale i těch menších, jako jsou mikrovlnné trouby, vysavače, roboty, lustry, lampy, domácí kina, LED televizory, počítače a tak dále.
A to vše je po Klášterci nad Ohří ZDARMA.

Odvoz starého spotřebiče
Samozřejmostí je, že Vám při odvozu nově zakoupeného elektrospotřebiče zdarma odvezeme a ekologicky zlikvidujeme Váš starý vysloužilý spotřebič.

Základní instalace
Nezoufejte, pokud nejste zruční, či technicky zdatní, provedeme Vám zdarma například zapojení nové pračky a odpojení té staré, zapojíme a naladíme nový televizor, odpojíme starý sporák atd…
Také Vám zajistíme odbornou montáž a ladění satelitních prvků.

Dárkové poukazy
Nevíte co k výročí, Vánocům či narozeninám?
Máme pro Vás řešení. Zhotovujeme dárkové poukazy v libovolné hodnotě, které obdarovaný může proměnit za libovolný produkt z naší nabídky.

Věrnostní karty
Pro ty nejvěrnější máme připravené slevové karty, se kterými při nákupu jakéhokoliv nezlevněného zboží bude poskytnuta sleva.

Prodej na splátky
Potřebujete rychle pračku, lednici či smartphone? Nemáte momentálně dostatečný finanční obnos? I s tímto Vám pomůžeme. Nabízíme splátkový prodej od společnosti Cetelem, se kterou se nemusíte bát, vybavit si např. domácnost.

Parkování přímo před prodejnou

Přispíváme na dobročinné účely
Při zakoupení vybraných spotřebičů, bude odvedena určitá částka na dobročinné účely.

Sběrné místo elektroodpadu
Protože nám není budoucnost naší planety lhostejná, máme na prodejně sběrné koše, kde můžete při zakoupení nového elektrospotřebiče výměnným způsobem odložit starý spotřebič.